Piotr Dudek

Funkcja

Dyrektor, Religia ewangeliczna

W Chrześcijańskiej Szkole Podstawowej Samuel pracuję od 2006 r. Przez swoją postawę i udział w zajęciach zachęcam dzieci i młodzież do zdrowego i aktywnego trybu życia, dbania o swoje ciało, powołując się na chrześcijańskie wartości. Byłem wychowawcą klasy, prowadziłem zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, wychowania fizycznego, pływania i religii. Przed pracą w szkole byłem zawodowym żołnierzem, zawodnikiem i trenerem zapasów w Klubie Legia Warszawa. Jestem absolwentem AWF w Warszawie, studiów podyplomowych katechetycznych na WSTS i studiów podyplomowych z Zarządzania Oświatą.
Jako Dyrektor Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej Samuel pragnę promować edukację chrześcijańską wśród nauczycieli i rodziców. Chcę ich wspierać w procesie edukacji i kształtowania charakteru młodego pokolenia, aby nasi uczniowie wiedzieli kim są, co posiadają i do czego zostali powołani. Chcę pomóc im odkryć swoją tożsamość, nadać kierunek i uwrażliwić na potrzeby innych ludzi. Zależy mi na dobrej edukacji, dlatego chcę ich inspirować i motywować do systematycznego rozwoju i odpowiedzialności za codzienne wybory. Pragnę, aby nasi uczniowie słyszeli głos Boga, byli Jemu posłuszni i wywierali wpływ na narody.