Obiad Dziękczynny

Data publikacji: 28 listopada, 2022
W czwartek, 24 listopada 2022 r., gościliśmy w murach Samuela pastorów i liderów warszawskich kościołów i wspólnot. Okazją do tego wyjątkowego spotkania był zorganizowany przez całą naszą szkolną społeczność Obiad Dziękczynny. W ten sposób chcieliśmy wyrazić naszą wdzięczność za udzielane nam wsparcie, modlitwy i ogromny wkład w życie naszych dzieci, młodzieży, ich rodziców oraz nauczycieli.

🎵 Chór Niebogłoski z Chrześcijańskiego Przedszkola Samuel oraz młodzież z naszej szkoły wraz z Panią Angeliką Gotowiec i Panem Arkadiuszem Kszczotem zadbali o oprawę muzyczną. Był czas na wspólne uwielbienie i modlitwę o siebie nawzajem, ale także świadectwa Bożego działania w Samuelu, którymi podzielili się nauczyciele i absolwent naszej szkoły, a obecnie uczeń Chrześcijańskiego Liceum Samuel – Bartosz Grochala. Spotkanie zwieńczył pyszny obiad serwowany przez licealistów.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie! 🙏